Kde nás najdete:

Najdete nás v Roudnici nad Labem, v ulici Na Rybníčku, č.p. 742, kousek od nové budovy hasičského záchranného sboru na kraji města.

(Ze Špinderovy, resp. Žižkovy třídy (výpadovka směrem - letiště - ústecko-pražská dálnice D8) je to poslední odbočka směrem z města, za hasičskými výstražnými světly, při vjezdu - sjezdu z kopce, pod sešupem je to první doleva, na kandelábru je cedulk a- budte trpěliví a pokračujte odvážně dál k naší ceduli.Pokud pojedete vlakem, lze z nádraží u vody vyjet nahoru lokálkou směrem na Kleneč, jsme na třetí stanici, tedy Roudnice-Hracholusky.)

T.č. ordinujeme v Roudnici nad Labem každý den v týdnu s výjimkou soboty, neděle jen na objednání. po domluvě ordinujeme i v pozdních odpoledních hodinách. Lze se dohodnout na konsultaci přes SKYPE (vladbor65).

Pořadí pacientů určuje lékař, nejprve jsou na řadě akutní, po nich objednaní a nakonec neobjednaní. Prosím, abyste moje rozhodnutí respektovali a neztrpčovaůli si navzájem život nemástnými poznámkami o předbíhání - pokud o skutečné předbíhání nejde.

V případě nutnosti můžeme (jako nadstandard za úhradu) zajistit návštěvní službu u pacienta.

Lze (immobilita, horečnaté onemocnění a další indisposicce), jak jsme uvedli, využít komunikaci po Skype (vladbor65), lze domluvit i sezení via počítač, případně telefonickou konsultaci.

 

Ordinace na adrese:Na Rybníčku 742, Roudnice nad Labem

Ordinace na adrese: 9. května 403, Štětí

Napište nám