Naše ordinace působí v Roudnici nad Labem od roku 2001, tehdy jsem převzal ordinaci kolegyně Dr. Jany Králové. Od roku 2002 jsme rozšířili působnost na Štětí, přechodně jsme provozovali ordinaci jeden den v týdnu v Lovosicích. Ve Štětí ale v současné době neordinujeme, pro štětské pacienty jsme dostupní v Roudnici, totéž platí pro pacienty z Lovosic.

 

Náš team tvoří dva lékaři (Dr. Vladislav BOROVANSKÝ a Dr. Dana KODIŠOVÁ)  a naše asistentky: paní Zdena NÉMETHOVÁ a paní Hana TURKOVÁ, naše sestřička paní Eva KREJČOVÁ. 

 Spolupracují s námi psychologové, provozující samostatné ordinace, PhDr.Daniel ŠIMEK (608532334) a Mgr.Hana CONVOY (732125951).  dále terapeutka paní Olga DÝBOVÁ v Litoměřicích (739 541 054).

 

Dále spolupracujeme se sdružením FOKUS LABE, poskytuje služby v oblasti sociálního poradenství, sociálně aktivizační služby, chráněného bydlení a chráněné práce, služby mobilního teamu, služby Centra duševního zdraví. Informace o činnosti sdružení FOKUS najdete na webopvých stránkách www.fokuslabe.cz, kontakt je na e-mailových adresách Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. a  na telefonu 413 034 461.

 

Pro kontakt na asistentky lze použít telefon 721763690 (mezi devátou hodinou ranní a polednem) a mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., asistentky lze ovšem rovněž navštívit na naší roudnické adrese: 41301 Roudnice nad Labem, Na Rybníčku 742 obyčejně mezi devátou ahodinou dopoledne a jednou hodinou po obědě v pracovní dny.

Lékaře lze kontaktovat 603 449 357, před telefonickým rozhovorem preferuju sms, na niž můžu reagovat, a dále cestou elektronické pošty: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript...

 

Po dohodě lze vést konsultaci po internetu na Skype (vladbor65)